Oferujemy Państwu organizację i obsługę różnego rodzaju imprez okolicznościowych rodzinnych i firmowych:

1) Komunie

2) Chrzciny

3) Imieniny, Urodziny,

4) Bankiety

 

Na Państwa zlecenie możemy zorganizować dowolny bankiet lub inne przyjęcie. Dysponujemy dużą jadalnią (do 100 miejsc) oraz  małą jadalnią (do 30 miejsc). Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę organizowanego przyjęcia. Organizujemy przyjęcia również w miejscu wskazanym przez klienta.

 

Oferta na świadczenie usług żywieniowych

Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu świadczy także usługi żywieniowe na rzecz instytucji (np. szkół, przedszkoli) oraz klientów indywidualnych.

Polecamy swoje usługi w zakresie żywienia i dostaw obiadów dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz przedszkolnym. Posiłki są sporządzane i wydawane zgodnie ze sztuką kulinarną i sanitarną oraz zgodnie z zasadami żywienia zbiorowego. Potrawy wykonywane są ze świeżych i wyselekcjonowanych przez nas artykułów.

Jadłospisy są dobierane zgodnie z programem żywieniowym zawierającym kalkulator dietetyczny. W kuchni staramy się eliminować szkodliwe i niezdrowe dodatki do żywności. Chcąc sprostać wymaganiom i potrzebom naszych  klientów staramy się dostosować do indywidualnych zaleceń.

Wszystkie nasze potrawy tj. zupy, drugie dania, kompoty oraz wyroby garmażeryjne (np. naleśniki, kluski śląskie, kopytka, pierogi, racuchy, surówki itd.) są przygotowywane od podstaw w naszej kuchni. Cała produkcja odbywa się zgodnie z zasadami prawidłowej praktyki produkcyjnej, jak również z zachowaniem podstawowych zasad higieny. Jesteśmy pod stałym nadzorem Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz każdego dnia prowadzimy próbki żywieniowe dla względów bezpieczeństwa produkowanej żywności.

Jakość oraz walory estetyczne i smakowe serwowanych dań, znajdują uznanie zarówno wśród grup zorganizowanych (jak kolonie, obozy sportowe) jak również wśród klientów instytucjonalnych i indywidualnych.