Opinie gości

„Jestem inżynierem, więc napisałbym krótko i zwięźle: Wszystko było na poziomie”

(dr hab. inż. Mirosław Rucki, Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu)

 

„OSiW OHP zasługuje na wyróżnienie za poziom obsługi. Noclegi, posiłki i uroczysty bankiet były przygotowane z najwyższą starannością, a obsługa była niezwykle przyjazna i reagowała na potrzeby gości. Co ważne – słowa uznania należą się nie tylko osobom odpowiedzialnym za obsługę i organizację, ale także wychowawcom ośrodka, bowiem nawet młodzież niezaangażowana w obsługę odnosiła się do gości taktownie i z kulturą osobistą. To wszystko sprawiało, że pobyt w ośrodku był niezwykle miły i zachęcający do ponownych odwiedzin.”

(dr Piotr Szczukiewicz, Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach)

„Dziękuję szczerze za całość organizacji konferencji „Rodzina – Kultura – Wychowanie”.
Zakwaterowanie w czystych, przyjemnych i spokojnych pokoikach.
Dostęp do internetu ułatwił niezbędne kontakty.
Wyżywienie smaczne, różnorodne, pięknie przyrządzone i serwowane.
Życzliwość obsługi na każdym kroku.
Nie udało mi się być na wycieczce, ale słyszałam wyłącznie pochlebne opinie.” 

(dr Danuta Kamilewicz-Rucińska, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie)

„Warunki zakwaterowania bardzo dobre, w pokoju i łazience czysto. Obsługa ośrodka niezwykle życzliwa, otwarta i pomocna. Posiłki bardzo smaczne, pięknie podane (szczególnie podczas uroczystej kolacji – zimna płyta). Dbałość o szczegóły – kwiaty, dodatki. Organizacja wycieczki bez zarzutu. Organizatorom gratuluję doskonałej organizacji tak dużego przedsięwzięcia. Dziekuję za dobry, wspólny czas spędzony w Iwoniczu”.

(dr Monika Nawrot-Borowska, UKW Bydgoszcz)

„Obsługę oceniam bardzo dobrze. Pan Kierownik i Jego ekipa spisali się doskonale. Fachowy i miły kontakt. Pokoje czyste, posiłki smaczne. Tylko polecać.”

(dr Ewa Krause, UKW Bydgoszcz)

„Jak najbardziej uważam, że należy tutaj skierować życzliwe słowo w kierunku wszystkich osób, które włączyły się w organizację konferencji. Sądzę, że jak do tej pory była to jedna z najlepiej zorganizowanych konferencji, w której było mi dane uczestniczyć. Organizatorzy zawsze służyli radą i pomocą w razie wątpliwości i pytań. Samo miejsce konferencji okazało się wyjątkowo piękne, dzięki czemu udział w wydarzeniu miał również walor rekreacyjny. Zorganizowana wycieczka była bardzo interesująca. Pani przewodnik opowiadała o zwiedzanych miejscach z dużą pasją i wiedzą, co pozwalało na zdobycie ciekawych informacji o Krośnie i jego okolicach. Miejsca, które odwiedzono były niezwykle interesujące i miały również walor edukacyjny. Dzięki nim można było między innymi poznać tajniki robienia wyrobów ze szkła oraz poznać ciekawe legendy na temat odwiedzanych miejsc. Plusem było również samo miejsce noclegu. Trafionym pomysłem okazało się zorganizowanie go w taki sposób, by uczestnicy mieli wszystkie centralne miejsca wydarzenia nieopodal siebie. Pozytywną stroną była także możliwość wyboru dań – mięsnego lub wegetariańskiego. Przygotowane posiłki były bardzo smaczne i estetycznie podane. Uczestnicy mieli możliwość spróbowania różnego rodzaju dań. Całości przyświecał ciekawy, a zarazem elegancki wystrój. Osoby, które podawały dania robiły to z dużym zaangażowaniem, życzliwością i wykazywały się pełnym profesjonalizmem. Podsumowując, cała konferencja okazała się bardzo dobrze zorganizowana, a wszystkim osobom, które włączyły się w działania, dzięki którym doszła ona do skutku należą się duże podziękowania i gratulacje za trud włożony w jej przygotowanie. Oby takiego rodzaju spotkań naukowych, podczas których panuje tak życzliwa, rodzinna atmosfera było coraz więcej.”

(mgr Magdalena Gadamska, UR)